[email protected]

+90 (274) 612 2 444

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 19:00

Hizmetlerimiz

Müteaahitlik

Müteahhitlik alanında müşterilerimizin konforunu düşünerek tasarlanan ve onların hayatlarına değer katmak odaklı olan projeleri hayata geçirmekle birlikte onların istek ve önerilerini dikkate alarak daha yaşanası projeler yapmaktayız.

Taahhüt

Taahhüt alanında sürecin proje kısmından anahtar teslim süresine kadar tüm imalat, üretim ve prosedürleri yaparak müşterilerimizin kendi işlerinden zaman ayırması gerek kalmadan tüm süreci ve sorumlulukları üstlenerek profesyonel anlamda hizmet sunmaktayız.

Plan ve Proje

Şirketimiz her türlü proje konusunda deneyimli Mühendislerle birlikte binanız için gerekli Statik, Mimari, Mekanik ve Elektrik Projelerinin hazırlanıp İlgili Belediye yada Kurumdan alınacak Yapı Ruhsatı işlemlerinin tüm sürecini takip ederek yapı ruhsatını müşteriye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Elektrik ve Enerji

Şirket bünyemizde mevcut bulunan Elektrik Mühendisimizle birlikte Elektrik Proje ve Enerji Kimlik Belgesi düzenlenmesi konularında hizmet vermekteyiz.

Danışmanlık

Taahhüt, Plan, Proje, ve Elektrik alanlarında siz değerli müşterimize süreçlerle alakalı bilgilendirme yapıp, izlenecek yollar ve prosedürler hakkında yol gösterip süreci size daha kolay kılmayı hedefliyoruz.

Mantolama

Binanızda ki konfor ve yaşam kalitenizi etkileyen en önemli etkenler içerisinde yer alan mantolama son derece büyük önem taşımaktadır. Mantolama ile binanızda Isı Konforu, Isı Kayıp ve Kazançlarının azaltılması, Yoğunlaşmanın önlenmesi, Isı köprülerinin ortadan kaldırılması, Duvarda rutubet oluşumunun önlenmesi ve gürültünün önlenmesi gibi konularda yüksek önem arz etmektedir.