[email protected]

+90 (274) 612 2 444

Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00

Kurumsal

Şirketimiz Hakkında

Sektöre 1975’li yıllarda giriş yapan Mürsel Temiz uzun yıllar sektörde birçok projede, bizzat yer aldıktan sonra gelişmekte ve büyümekte olan inşaat sektöründe, edindiği bilgi ve tecrübesine dayanarak 2016 yılında kendi markası olan Temiz İnşaat’ı kurmuştur. Müşterilerine daha kurumsal ve profesyonel anlamda hizmet vermek, üst seviye kalite ve nitelikli konut anlayışıyla inşaat sektöründeki yükselen değerine değer katmak için sektöre Temiz İnşaat olarak devam etme kararı almıştır.

Firmamız İnşaat sektöründe Taahhüt ve Müteahhitlik alanlarında yüksek iş kapasitesine sahip olmakla birlikte tamamen kendi profesyonel ekip arkadaşlarına sahip olmasından dolayı yılın 365 günü üretimlerine aralıksız devam etmektedir.

Müteahhitlik alanında müşterilerimizin konforunu düşünerek tasarlanan ve onların hayatlarına değer katmak odaklı olan projeleri hayata geçirmekle birlikte onların istek ve önerilerini dikkate alarak daha yaşanası projeler yapmaktayız.

Taahhüt alanında sürecin proje kısmından anahtar teslim süresine kadar tüm imalat, üretim ve prosedürleri yaparak müşterilerimizin kendi işlerinden zaman ayırması gerek kalmadan tüm süreci ve sorumlulukları üstlenerek profesyonel anlamda hizmet sunmaktayız.

“Sizi önemsiyor, Hayatınıza Değer Katıyoruz.” Sloganıyla çıktığımız bu yolda, memnun müşterilerimizle birlikte yürümekten mutluluk duyuyoruz. Teşekkür ederiz.